לוג הוט מועדון צרכנות

ארגון העיתונאים מצטרף למועדון הצרכנות “הוט”

שלום לכולם

מעבר לשאיפה של ארגון העיתונאים לדאוג להכנסה של החברים, אנחנו ממשיכים לנצל את כוחנו גם כדי להקטין ככל האפשר את ההוצאות השוטפות שיש לכולנו. בחודשים האחרונים השגנו מספר הטבות לחברי הארגון, בין היתר לקניית ספרים, כרטיסים להופעות ומנויים לבריכות. אנחנו שמחים לבשר לכם על המהלך המשמעותי ביותר שלנו עד כה בנושא הטבות הרווחה: מעתה כל אחד מחברי ארגון העיתונים יוכל להצטרף למועדון הצרכנות “הוט”.

“הוט” (אין קשר לחברת הכבלים) הוא אחד משני מועדוני הצרכנות הגדולים בישראל, והוא נוסד על ידי הסתדרות ההנדסאים והטכנאים. בשנים האחרונות צורפו לשורותיו גם חברי הסתדרות המהנדסים ואיגוד העובדים הסוציאליים. לאחר משא ומתן שניהלנו בשבועות האחרונים הוסכם כי גם העיתונאים יוכלו להצטרף למועדון.

ההצטרפות למועדון מזכה בהנחות בכ-5,000 רשתות ובתי עסק בכל הארץ, במגוון תחומים – החל ממזון והלבשה, דרך חברות דלק וביטוח, ועד סוכנויות תעופה והצעות נדל”ן. כל ההטבות מתקבלות במעמד החיוב באמצעות כרטיס אשראי ישראכרט-הוֹט שהמועדון מנפיק ללא עלות דמי כרטיס. ניתן לצרף למועדון גם בני זוג וילדים (מגיל 21 ומעלה).

לפרטים נוספים  ולפירוט רשימת ההטבות ניתן להיכנס לאתר המועדון.

בשבועות הקרובים יגיע נציג של מועדון הוט למערכות השונות וביחד עם נציג הוועד יצרף חברי ארגון שיהיו מעוניינים בכך. חברי ארגון פרילנסרים או עיתונאים בכלי תקשורת שאין בהם ועד מוזמנים כבר כעת להצטרף בטלפון 036390311.

בברכה,

ארגון העיתונאים